FAQ

Przed tobą lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z Nami przez formularz kontaktowy. Kiedy już wszystko stanie się jasne - zapraszamy na trening!

Funkcjonowanie Klubu


Ile muszę mieć lat aby trenować w Fitness K-10?
Członkiem Klubu Fitness K-10 może zostać każda osoba pełnoletnia, zaś poniżej 18 roku życia ( w wieku od 14 do 18lat) pod warunkiem uzyskania pisemnej zgody rodziców lub prawnych opiekunów.

Co powinnam zabrać na trening?
Wygodny strój sportowy, czyste obuwie sportowe i ręcznik. Nie musisz brać ze sobą wody-możesz zakupić ja w klubie.

Jaka jest minimalna liczba uczestników zajęć?

Minimalna liczba uczestników zajęć to 5 osób- poniżej tej liczby zajęcia nie odbywają się.

 

Czy honorujecie karty partnersie takie jak: Benefit Multisport, Ok System, itp. i do czego one upoważniają?

Honorujemy karty: Multisport Classic, Multisport Plus, MultiActive, Multisport Senior, Fit Profit, Ok System. Karty upoważniają do jednorazowego wstępu danego dnia na zajęcia grupowe lub na teren siłowni. 

 

Czy w Klubie Fitness K-10 można skorzystać z usług trenerów personalnych?

W klubie dostępni są kwalifikowani trenerzy personalni. Ich usługi nie są wliczone w cenę standardowego karnetu, dlatego aby ustalić warunki indywidualnej współpracy, skontaktuj się z nimi bezpośrednio( numer uzyskasz w recepcji Klubu Fitness K-10)

 

Czy oferujęcie dostęp do WI-FI ?

Tak, w naszym Klubie oferujemy bezpłatny dostęp do internetu. 

Na czym polega zamrożenie członkostwa?
Jeżeli z jakiś powodów musisz zrobić przerwę w treningach, możesz skorzystać z zamrożenia członkostwa( maksymalnie na 2 miesiące w danym roku kalendarzowym). Pierwszy miesiąc jest bezpłatny, natomiast za drugi konieczne jest uiszczenie opłaty w wysokości 15zł.
Aby dokonać zamrożenia konieczne jest zgłoszenie się do recepcji Klubu Fitness
K-10!

Czy w Klubie Fitness K-10 podpisuję umowę długoterminową?

Fitness K-10 daje swobodę w wyborze możliwości członkostwa. Oferujemy karnety miesięczne( ważne 30 dni od dnia zakupu), umowy na 3 lub 6 miesięcy. 
Korzyści jakie płyną z podpisania umowy (niższa cena za miesiąc członkostwa, płatność cykliczna- nie płacisz z góry).

 

Dlaczego potrzebujecie moich danych takich jak PESEL oraz numer telefonu?
 Twoje dane są nam potrzebne ze względów formalnych dotyczących płatność oraz  bezpieczeństwa członów klubu. Jednocześnie informujemy, że nasz klub spełnia wszystkie wymogi RODO, co gwarantuje bezpieczeństwo przetwarzania danych. 

Jak zapisać się na zajęcia grupowe?

Na zajęcia grupowe obowiązuje rejestracja pod numerem telefonu: 510-495-720.
Zapisy odbywają się w poniedziałki i czwartki od godziny 9:00. Liczba miejsc jest ograniczona. 
W przypadku braku możliwości pojawienia się na zajęciach pamiętaj o odwołaniu rezerwacji, conajmniej 3h przed ich rozpoczęciem. 

Kto ponosi odpowiedzialność za przedmioty wartościowe ?

Klub Fitness K-10 nie ponosi odpowiedzialności  za rzeczy wartościowe pozostawione na terenie klubu w tym rzeczy pozostawione w szafkach, w szatni oraz na sali fitness. 

Rezygnacja
W jaki sposób mogę zrezygnować z umowy?

 Aby zrezygnować z umowy należy złożyć pisemne wypowiedzenie w recepcji klubu lub przesłać je pocztą. Obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. W przypadku umów zawartych na 6 miesięcy zakończenie umowy może nastąpić dopiero po ich upływie ( po 6 miesiącach umowa jest przedłużana automatycznie z miesiąca na miesiąc). 

 

Czy muszę wypowiadać umowę podpisaną na 3 miesiące?
Nie, umowa wygasa automatycznie po 3 miesiąca od daty jej podpisania. Klubowicz może wyrazić chęć dalszej kontynuacji na tych samych zasadach.